O Projekcie

Miejsce dla autorskich artykułów

Zapraszam do współpracy, wszystkich zainteresowanych tworzeniem społeczności Open Source. Preferencje co do wkładu są szerokie, od udzielania się na łamach witryny, pisania artykułów do udziału w projektach różnego kalibru związanych oczywiście mniej lub bardziej z elektroniką.

Wprowadzenie

Kurs rozpoczniemy od teorii, która pozwoli nam zrozumieć zasady działające w układach elektronicznych oraz ułatwi odczytywanie dokumentacji podzespołów.

Standardy szybkiego ładowania USB

Interfejs USB stosowany jest głównie do łączenia ze sobą urządzeń, przesyłania plików, oraz ładowania urządzeń. W artykule skupimy się właśnie na tej ostatniej funkcjonalności. Serdecznie zapraszamy na drugą część kursu elektroniki.

Mini EQuad cz.1

Na zdjęciu znajduje się silnik elektryczny w miejscu spalinowego w pojeździe typu mini quad

Chęć posiadania pojazdu elektrycznego, niekoniecznie musi być jedynie marzeniem. Wystarczy odrobina kreatywnego spojrzenia na choćby wysłużony mini quad...

Automatyzacja jest eko

Po dłuższej przerwie wracam ponownie do pracy nad portalem. Tym razem, krótko o możliwościach automatyzacji procesów około domowych. Ten artykuł będzie się rozrastał w przyszłości, ponieważ temat jest obszerny, a samych systemów jest coraz więcej na rynku i zaczynają być sensowne.

Strony

Subskrybuj IPS Fresh! RSS