tel support support-text

O nas

Firma Idea Pro System istnieje na rynku od 2017 roku, dostarczając najwyższej jakości usług z zakresu obsługi technicznej obiektów komercyjnych oraz prywatnych. Wieloletnie doświadczenie w branży kompleksowego dostarczania rozwiązań serwisowych dla firm, a jeszcze wcześniej w branży instalacji elektrycznych oraz automatyki budynkowej zdobyte przed założeniem firmy pozwala dostarczać szerokie spektrum usług.

Na terenie Krakowa firma Idea Pro System współpracuje z wieloma restauracjami, hotelami, obiektami biurowymi i handlowymi. Dodatkowo zabezpieczamy podwykonawczo interesy firm zewnętrznych, dla których realizujemy zlecenie nie tylko w Krakowie.

Dzięki zaangażowaniu w wykonywane zlecenia Idea Pro System jest w stanie dostarczyć rozwiązania najwyższej jakości, spełniające Europejskie normy oraz w przystępnej cenie. Wykwalifikowany zespół dokłada wszelkich starań, żeby oczekiwania klienta były spełnione w stuprocentach.

 

 

Certyfikaty

Pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywaniaprac przy instalacjach do 1kV.   

Idea Pro System dba o ciągły rozwój personalny, co przekłada się na jakość świadczonych usług.

Do tej pory uzyskano certyfikaty: oficjalnego instalatora i dystrybutora marki Fibaro oraz Laskomex i Ipox świadczące o ukończeniu szkoleń produktowych.

frasiek.com 2020. All Rights Reserved.

facebook