O Projekcie

Miejsce dla autorskich artykułów

Zapraszam do współpracy, wszystkich zainteresowanych tworzeniem społeczności Open Source. Preferencje co do wkładu są szerokie, od udzielania się na łamach witryny, pisania artykułów do udziału w projektach różnego kalibru związanych oczywiście mniej lub bardziej z elektroniką.

Na łamach witryny, przynajmniej dwa razy w miesiącu, podzielę się z wami zdobytą dotychczas wiedzą i nie tylko. Harmonogram publikacji przewiduje dwa artykuły w miesiącu, na początek.

Artykuły powinny trafiać do wszystkich, którzy interesują się techniką. Będzie trochę konkretów, będzie trochę luźniejszych artykułów wprowadzających i w przyszłości schematy, plany, programy.

Jeżeli masz ochotę napisać coś fajnego i konstruktywnego to droga wolna (dotyczy to również komentarzy). Jeżeli nasuwają się jakieś pytania (dotyczące elektroniki i okolic), które ciężko odnaleźć w innym miejscu w internecie, tutaj z pewnością obierzesz włąsciwy kurs poszukiwań.

I jeszcze jedno. Samokształcenie się w mojej ocenie jest bardzo ważne, bo daje nam elastyczność, dla zalogowanych użytkowników udostępniam prywatną biblioteczkę ebooków. "We're Open(Source)".

Jak korzystać z witryny?

Jest to zbiór wskazówek jak zostać współautorem, jak zamieszczać artykuły i jaka jest misja niniejszej witryny.

Administrator i jego rola

Jako główny administrator, moim zadaniem jest weryfikacja nowych użytkowników, przez zatwierdzenie pierwszego artykułu który zostanie przysłany na adres [email protected] (termin weryfikacji do 14dni).

Niezalogowani

Nie posiadając konta również można współtworzyć niniejszy portal poprzez dodawanie sensownych komentarzy, odpowiednio podpisanych imieniem i nazwiskiem, lub nieobraźliwym pseudonimem. Wszystkie komentarze obraźliwe i nie wnoszące nic pozytywnego (w mojej ocenie) do dyskusji/artykułu, będą usuwane tak szybko jak to możliwe.

Po co ten portal?

Zakładając, że profesjonalnych portali o podobnej tematyce jest bez bardzo dużo, chcę żeby artykuły znajdujące się tutaj były krótkie, w miarę jasne dla totalnych laików, którzy szukają punktu wyjścia do zaczęcia nauki czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.