Misja

We are Open(Source)

Miejsce dla autorskich artykułów

Kilkanaście lat temu zaczynając przygodę praktyczną z elektryką oraz elektroniką użytkową nie spodziewałem się, że w oka mgnieniu, zdobędę tak bogate doświadczenie.

Na łamach witryny, przynajmniej dwa razy w miesiącu, podzielę się z wami zdobytą dotychczas wiedzą i nie tylko. Harmonogram publikacji przewiduje dwa artykuły w miesiącu, na początek.

Artykuły powinny trafiać do wszystkich, którzy interesują się techniką. Będzie trochę konkretów, będzie trochę luźniejszych artykułów wprowadzających i w przyszłości schematy, plany, programy.

Jeżeli masz ochotę napisać coś fajnego i konstruktywnego to droga wolna (dotyczy to również komentarzy). Jeżeli nasuwają się jakieś pytania (dotyczące elektroniki i okolic), które ciężko odnaleźć w innym miejscu w internecie, tutaj z pewnością obierzesz włąsciwy kurs poszukiwań.

I jeszcze jedno. Samokształcenie się w mojej ocenie jest bardzo ważne, bo daje nam elastyczność, dla zalogowanych użytkowników udostępniam prywatną biblioteczkę ebooków. "We're Open(Source)".

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.