tel support support-text

Usługi

Podstawowa usługa serwisowa na terenie Krakowa w cenie 99zł brutto (z dojazdem!)

 

 

Instalacje Elektryczne

Instalacje Elektryczne

Elektryczność w budynkach jest normą, należy jednak zadbać o to, aby instalacja elektryczna w obiekcie była zawsze w dobrej kondycji, a przy nowych inwestycjach, była wykonana w sposób zapewniający bezpieczeństwo.

monitoring wizyjny i alarmy

monitoring wizyjny i alarmy

Tworzymy kompletne instalacje monitoringu. Możemy zmodernizować oraz rozbudować istniejący już system. 

Ogrodzenia

Montaż kompletnego ogrodzenia panelowego z podmurówką

Klimatyzacja i wentylacja

Oferujemy usługi w zakresie serwisu i konserwacji urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Oświetlenie

Oświetlenie

Świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu oświetlenia. Wymieniamy źródła światła i moduły odpowiedzialne za prawidłowe zasilanie oprawy. Szybki czas reakcji i fachowe wykonanie.

Automatyka

Montaż nowych oraz serwis i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych oraz automatyki w obiektach komercyjnych oraz prywatnych.

Bramy automatyczne

Montaż nowych bram segmentowych i ich podłączeń elektrycznych oraz serwis i konserwacja.

Inteligentne domy

Zapewniamy instalację, konfigurację oraz serwis systemów inteligentnych domów, na najwyższym poziomie.  Idea Pro System gwarantuje nowy komfort w korzystaniu ze swojego domu lub mieszkania.

Drobne Remonty

Nasz serwis pomoże Ci w zakresie drobnych remontów budowlanych. Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy rzetelnie i fachowo. 

obsługa techniczna

obsługa techniczna

Dla Klientów, którzy posiadają obiekt prywatny lub komercyjny i jednocześnie nie posiadają czasu na aspekty związane z utrzymaniem jego dobrej kondycji technicznej oraz terenów zielonych wokół niego, oferujemy kompleksowe rozwiązanie tej kwestii.

drobne remonty

drobne remonty

Drobny remont prawie każdy może wykonać, ale czy fachowo? Zadzwoń a przyjdziemy z pomocą abyś nie tracił czasu i energii na niepotrzebne prace.

Instalacje Elektryczne i Automatyka

Instalacje Elektryczne i Automatyka

W ofercie firmy Idea Pro System znajduje się Montaż nowych oraz serwis i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych oraz automatyki w obiektach komercyjnych oraz prywatnych. Pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywaniaprac przy instalacjach do 1kV.

frasiek.com 2020. All Rights Reserved.

facebook