tel support support-text

Usługi

Podstawowa usługa serwisowa na terenie Krakowa w cenie 99zł brutto (z dojazdem!)

 

 

instalacje elektryczne

Instalacje Elektryczne

Elektryczność w budynkach jest normą, należy jednak zadbać o to, aby instalacja elektryczna w obiekcie była zawsze w dobrej kondycji, a przy nowych inwestycjach, była wykonana w sposób zapewniający bezpieczeństwo.

monitoring wizyjny

monitoring wizyjny i alarmy

Tworzymy kompletne instalacje monitoringu. Możemy zmodernizować oraz rozbudować istniejący już system. 

montaż i serwis oświetlenia

Oświetlenie

Świadczymy usługi z zakresu montażu i serwisu oświetlenia. Wymieniamy źródła światła i moduły odpowiedzialne za prawidłowe zasilanie oprawy. Szybki czas reakcji i fachowe wykonanie.

automatyka budynkowa

Automatyka Budynkowa

Montaż nowych oraz serwis i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych oraz automatyki w obiektach komercyjnych oraz prywatnych.

Automatyka Wejściowo - Wjazdowa

Automatyka Wejściowo - Wjazdowa

Automatyka wejściowa nie stanowi dla nas problemu montujemy i serwisujemy: szlabany, bramy wjazdowe, garażowe, drzwi automatyczne przesuwne, drzwi automatyczne rozwierne oraz inne systemy automatyki wejściowej po wcześniejszym uzgodnieniu.

inteligenty dom

Inteligentne domy

Automatyka budynkowa nie tylko przy wykorzystaniu popularnych rozwiązań i producentów, jesteśmy w stanie zaproponować autorskie rozwiązania.

obsługa techniczna

obsługa techniczna

Oferujemy usługi Firmom i Instytucjom z zakresu kompleksowej obłusgi technicznej, gwarantując rzetelność oraz utrzymanie sprawności technicznej na najwyższym możliwym poziomie, dostosowując działania do założonego budżetu, lub wymaganego efektu. Posiadamy system zgłaszania usterek oraz monitorowania wykonania prac, przez co współpraca jest przejrzysta i pod stałą kontrolą. Wygoda, oszczędność czasu, a co za tym idzie funduszy jest priorytetem na równi z zadowoleniem klienta.

Instalacje Elektryczne i Automatyka

Instalacje Elektryczne, CCTV oraz Automatyka Budynkowa

W ofercie firmy Idea Pro System znajduje się Montaż nowych oraz serwis i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych oraz automatyki w obiektach komercyjnych oraz prywatnych. Pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywaniaprac przy instalacjach do 1kV. Gwarantujemy atrakcyjne ceny materiału i samej usługi. Montując sprzet renomowanych producentów nie martwimy się o gwarancję, w przypadku zaistnienia problemu mają Państwo 24 miesiące na zgłoszenie gwarancyjne, a istnieje możliwość rozszerzenia ochrony po podpisaniu umowy serwisowej.

frasiek.com 2020. All Rights Reserved.

facebook